סדנת "שיפור השירות" | "סדנת שירות" | "שירות מוכר"


סדנת "שיפור השירות" או "סדנת שירות"

סדנת "שיפור השירות" או "סדנת שירות" מיועדת לכל העוסקים במתן שירות לקוחות וביניהם; נציגי שירות לקוחות, מנהלי שירות לקוחות, נציגי שירות בדגש שירותי ונציגי שירות לקוחות במיקוד מכירה. שירות לקוחות מקצועי מוודא שהלקוח מנהל את התקשורת עם הארגון, באמצעות נציגי שירות הלקוחות, בשביעות רצון מרבית תוך שעוררנו בו רצון לחזק את ההתקשרות עם הארגון ואף לצרוך מוצרים נוספים – להגדיל מכירה. 

שירות לקוחות מקצועי אשר ניתן באמצעות נציגי שירות לקוחות, נציגי שימור לקוחות או אנשי המכירות בארגון איננו רק שומר על הלקוח נאמן לארגון ולשירותיו, לאורך זמן הוא גם מונע נטישת לקוחות קיימים ואף יכול לבנות את התשתית להגדלת מכירה תוך כדי מתן שירות לקוחות מעולה. מכאן, ש"שיפור השירות" או "סדנת שירות" יכולה לכלול גם ממדים של סדנת מכירות, שכן אנו מבקשים לוודא את איכות השירות של נציגי שירות הלקוחות ובכך, מאפשרים גם שביעות רצון גבוהה של הלקוחות וגם הזדמנויות להגדלת המכירה.

בין הנושאים בסדנת "שיפור השירות":  

  • בסדנת שיפור השירות נבדוק מה הם עקרונות יסוד בשירות לקוחות מקצועי, האם ואיך נוכל לשפר אותם בעבודתנו?
  • כיצד הקשבה ואמפתיה במהלך שירות לקוחות יכולה להשפיע על שירות לקוחות ושיפור השירות ללקוח?
  • נלמד ונתרגל מיומנויות טיפול בהתנגדויות לקוח בתהליכי שירות לקוחות.
  • נעסוק במהלך סדנת שיפור השירות במיומנויות שאילת שאלות ותקשורת אפקטיבית במתן שירות לקוחותמקצועי ובשיפור השירות.
  • שינוי תפיסה: משירות לקוחות קיים לשירות לקוחות מקצועי, מעורר השראה ובמקרים מתאימים, גם ממוקד הגדלת מכירה.
  • בחינת איכות השירות והמיקוד בלקוח בתסריטי השיחה בארגון ומיקוד בשיפור השירות.

שיטת הנחייה:  סדנת שיפור השירות משלבת הנחיה באמצעות מצגת מעוצבת ומקצועית, תרגולים בזוגות ובקבוצה וסימולציות ליישום "שיפור השירות" ומעבר ל"שירות מוכר".

משך הסדנא: 4-8 שעות


אבחון מקדים בעזרת בקרת לקוח סמויכחלק מתהליך אבחון הארגון מקדים לסדנת שירות בהנחייתנו, אנו ממליצים על עריכת בקרת לקוח סמוי בארגון. לקוח סמוי פרונטלי או לקוח סמוי טלפוני יכול לתת תמונת מצב מקצועית ושלמה על הארגון, עובדיו, חוויית הלקוח והשירות, שיטות המכירה, טיפול בהתנגדויות לקוח במתן שירות ועוד. סדנת השירות מטעמינו תשלב את הממצאים אשר יעניקו למשתתפים חוות דעת אובייקטיבית מהשטח ללמידה ויישום!  לפרטים נוספים על בקרת לקוח סמוי אנא לחץ/י כאן!

חברת iLEAD  להדרכת אנשי מכירות מובילה בהדרכת מכירות, קורס מכירות, סדנת מכירות, אימון מכירות, והדרכת שימור לקוחות או קורס שירות. בנוסף, בiLEAD  אנו מציעים חנות מקוונת לאנשי מכירות עם סל כלים ומוצרים ללימוד ולהצלחה במכירות, ביניהם ספרי הדרכת מכירות, ערכות הדרכת מכירות ורעיונות ללימוד ותרגול עצמי.  
קרא/י במאמרים שפרסמנו בנושא שימור לקוחות או שירות לקוחות: