עבדנו עם מאות לקוחות מרוצים בישראל ובעולם הובלנו הדרכת מכירות, קורס מכירות, קורס שירות ואימון אישי למכירות הצטרפו גם אתם להצלחה!

"חברת ש.ל.ה – שירותי רפואה בע"מ - כללית סמייל , כללית רפואה משלימה , כללית אסתטיקה"
גב' ריקי דרור, מנהלת יח' הדרכה והשתלמויות, מחלקת משאבי אנוש

חברת ש.ל.ה מספקת שירותים ללקוחות הכללית ברחבי הארץ, ומקפידה על מתן שירות ללקוחותיה ודואגת לצרכיהם ברמה הגבוהה ביותר שניתן . אנו שוכרים את שירותיהם של צוות iLEAD והיקפי הפעילות של ש.ל.ה מולם גדלים הודות לרמת השירות, ההדרכה והמקצועיות בעבודה! צוות המנחים מקצועי, אדיב, עדכני בחומרים ובתכנים ומעביר את המסרים בצורה מקצועית, מרעננת ויישומית. נשמח להמליץ על iLEAD להדרכת מכירות ואנו בטוחים שתיהנו משירותיהם!

ש.ל.ה שרותי רפואה מקבוצת הכללית
     

חברת "אדידס" – לייף ספורט בע"מ
מר שלום מוליאב, מנכ"ל אדידס ישראל

"צוות iLEAD מנחה באדידס מעל 4 שנים במגוון מסגרות מקצועיות, החל מאימונים אישיים לצוות הניהול ולאנשי המכירות, בייעוץ אסטרטגי על טיוב מערכי המכירה והשירות ללקוחות וכלה במגוון סדנאות מכירות וסדנאות שירות לצוות הניהול ולאנשי המכירות בסניפים. לשמחתי, היקף הפעילות גדל משנה לשנה הודות לתוצאות המצוינות של הדרכה מקצועית, מרעננת אשר מעניקה כלים יישומיים. אני ממליץ על שירותים של צוות iLEAD להדרכת מכירות, לייעוץ אסטרטגי ולאימונים אישיים למנהלים ולמנהלי צוותי מכירה! אני משוכנע שתיהנו מהשירותים כמונו."

אדידס ישראל
     

חברת "Starshime Marekting", אוסטרליה
מר יונתן יוסף, בעלים ומנכ"ל

חברת "Starshime Marekting" מייצרת ומפיצה מוצרי קוסמטיקה אורגנית תוצרת אוסטרליה ומייעדת את מוצריה לקהל לקוחות פרימיום במכירות בקניונים ובחנויות איכות בכל העולם. חברת iLEAD להדרכת אנשי מכירות, בניהולו של יניב שנהב, סייעו לנו מאוד בהדרכת מכירות ובסדנאות מכירה לנציג המכירות שלנו באוסטרליה ובעולם ותמכו בנו באיתור וליווי מפיצים נוספים. עבודתם מוערכת מאוד והם סייעו לעסק שלנו לגדול ולהתפתח. אנו ממליצים בחום על שירותיהם בייעוץ אסטרטגי, קידום מכירות והדרכת מכירות בכל העולם!

חברת "Starshime Marekting"
     

חברת "אלבר רכבים"
גב' עינבל מזרחי – מנהלת הדרכה, מחלקת משאבי אנוש

אלבר רכבים מהווה מותג מוביל בתחום השכרות הרכב אשר מציב את הלקוחות ושביעות רצונם כערך מוביל וחשוב. כחלק מתהליכי הכשרת הצוותים המקצועיים באלבר, אנו מזמינים את צוות iLEAD למגוון סדנאות והדרכות מקצועיות במכירות, שירות לקוחות ופיתוח מנהלים. במהלך השנים האחרונות הונחו עשרות סדנאות והכשרות באופן כללי ובתחום המכירות והשירות בפרט. הסדנאות התאפיינו בהתאמה מדויקת לצרכים, ביכולת אבחון ודינאמיות בהתאם לצרכים שעלו בשטח ובמקוריות מתודית אשר דאגה לשמור את המשתתפים בעניין ובריכוז גבוה. כמו כן, צוות ההדרכה מסור מאוד, מקצועי ותורם משמעותית לארגון ולעובדיו. אני ממליצה בחום על שכירת פעילויות הכשרה, הדרכה וליווי ומניסיוני מאמינה שתזכו לחוויה נהדרת.

אלבר רכבים
     

קופת חולים מאוחדת, חטיבת מוסדות
גב' לירון טרניו, אחראית הדרכה ופיתוח אירגוני

אנו שוכרים את שירותיהם של חברת "iLEAD להדרכת אנשי מכירות" להדרכות בתחומי שירות לקוחות, פיתוח צוותים ומנהלים, הדרכת מכירות ומיומנויות מקצועיות להצלחה. זוהי חברה מקצועית מאוד והעבודה עם הצוות מתאפיינת ברצינות, יסודיות ומתן מענה מדויק לצרכים שלנו במאוחדת חטיבת מוסדות! משובי המשתתפים בהרצאות, סדנאות וימי העיון בהנחייתם תמיד גבוהים מאוד והם מאופיינים במתן כלים יישומיים לעבודה במרפאות, בצורה חיובית ומעצימה. אנו במאוחדת חטיבת מוסדות שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת "iLEAD להדרכת אנשי מכירות" וממליצים בחום על שכירת שירותים בהנחייתם.

קופת חולים מאוחדת חטיבת מוסדות
     

"בית השקעות פסגות"
גב' שלי ויינברג – רכזת ידע ולמידה, מחלקת הדרכה

"בית השקעות פסגות שוכר את שירותי iLEAD להדרכת מכירות משך יותר מ-3 שנים. תהליכי ההכשרה והדרכה עוסקים במיומנויות מכירות מוצרים ושירותים, תוך התאמתם המקצועית ללקוח. שיטות ההדרכה מקוריות, מקצועיות וההדרכות בבית ההשקעות נעשו בכל הדרגים, מרמת המנכ"ל ועד אנשי המכירות והשימור. אני ממליצה בחום על קורס מכירות והדרכות המכירה של הצוות הנהדר! "

פסגות בית השקעות
     

חברת NESS טכנולוגיות
גב' אורית אורגיל בארוט

"לאחר שתיאמנו את התהליך בהנחיית הצוות, הגיע המנהל לצורך אבחון מעמיק של צרכי הארגון ועל מנת להתאים את שיטות ההנחיה והתכנים לקבוצת המנהלים הייחודית שלנו, אשר זוכה להדרכות והעשרות לעיתים קרובות. ניכר כי ההשקעה והנכונות המקצועית הניבה את הפירות המתאימים בהדרכות – הסדנא הייתה מצוינת! המשובים היו גבוהים מאוד והכלים שניתנו משרתים את המשתתפים במגוון המיומנויות הנדרשות להם. אשמח להמליץ על שימוש בשירותכם!"

נס טכנולוגיות
     

התאחדות התעשיינים בישראל
עו"ד יואב חיימובסקי, יועץ בכיר למנכ"ל ומנהל משאבי אנוש

במסגרת שירותי הכשרת העובדים בהתאחדות התעשיינים בחרנו את שירותיכם להדרכת קורס מכירות וקורס שירות בן שישה מפגשים וכן, קורס בתקשורת אפקטיבית בן שלושה מפגשים. אופי ההדרכה בקורס התאפיין במקצועיות רבה ומעוררת הערכה! שיטות ההנחיה כללו מגוון תרגולים יישומיים, סרטונים, מצגות מעניינות ודיבור בגובה העיניים של העובדים באופן שאפשר לימוד אמיתי ויישום מהיר. על סמך המשובים הגבוהים של המשתתפים, אשמח מאוד להמליץ למתעניינים!"

התאחדות התעשיינים בישראל
     

חברת "דיזינגוף סנטר"
גב' עדי אורנשטיין, מנהלת מחלקת שיווק

דיזינגוף סנטר מציב את המבקר בשעריו בראש סדר העדיפויות. ככזה, אנו דואגים תכופות להכשרת הצוותים, לפיתוח אסטרטגיות שירות ומכירה מקצועיות ולקידום חוויית הביקור בסנטר. צוות iLEAD ליווה אותי ואת צוות הניהול בהגדרת היעדים בניתוח הדרכים המקצועיות להשיגם ובמתן כלים ליישומם. אשמח להמליץ אישית על צוות iLEAD לתהליכי אימון אישי בשירות ובמכירה, בהנחיית מיומנויות ניהול צוותי מכירה וליווי אסטרטגי. תודה!"

דיזנגוף סנטר
     

משרד העלייה והקליטה
גב' יעל שלף - מנהלת אגף שיפור שירות והדרכה

חווינו ארבעה ימי הכשרה ותרגול בהיקף של יותר מ-32 שעות הדרכה בנושא תקשורת אפקטיבית במתן שירות לקוחות. בין היתר עסקנו במיומנויות דיבור בפני קהל ושפת גוף, ניתוח ושימוש נכון במימד ווקאלי – שימושי קול ושפה וכן עיצוב מימד מילולי בצורה ברורה ומשכנעת. הסדנא שילבה תרגול בטלוויזיה במעגל סגור, ללימוד ושיפור מיומנויות המציג. המנחה הקפיד לשלב בלמידה נושאים מעולם העשייה של המשתתפים ושל המשרד ובכך הפך את הלמידה לרלוונטית ויישומית כאחד. הסדנאות הונחו בצורה מקצועית ומעניינת, באופן המשלב ידע מקצועי ברמה גבוהה עם שיטת הנחייה מעניינת ואינטראקטיבית המאופיינת ב"חשיבה מחוץ לקופסא". משובי המשתתפים היו גבוהים ומעריכים. אני ממליצה ובטוחני שתיהנו מיכולותיהם המקצועיות!

משרד העלייה והקליטה
     

חברת ביונד BEYOND - קליניקה לטיפולים אסתטיים
נטע-לי לאופר

אני ממליצה בחום על חברת iLEAD להדרכת סדנת מכירות! העברנו לצוות החברה שלנו BEYOND, מספר סדנאות מכירה וקורס מכירות בהצלחה. קיבלנו סדנאות מותאמות וממוקדות לצרכים שלנו, כלים מדויקים לשיפור ומקסום היכולות של העובדות במסגרת סדנת מכירות, הדרכות מרתקות ותרגול מעשי אפקטיבי. לאורך כל הדרך קיבלנו ליווי ,מענה לכל שאלה והתייחסות בסדנה עצמה לכל נושא שהעלינו. והכי חשוב רואים כבר תוצאות! תודה ענקית לצוות ונשמח להמשיך אתכם בעתיד

אתר הקליניקה