דף הבית >> קורס מכירות
 
 קורס מכירות – סודות ההצלחה במכירה!
הרשה לי להזמין אותך לקורס מכירות שיישום שלו יעשה שינוי של ממש במיומנויות המכירה וההכנסה שלך! קורס מכירות שמלמד מכירות והרבה יותר. קורס מכירות בiLEAD  להדרכת אנשי מכירות מיועד לחברות וארגונים ואיננו פתוח ללקוחות פרטיים. 
 
20 שעות מרתקות של קורס מכירות  -
5 מפגשים בני 4 שעות כ"א, בדיזינגוף סנטר בת"א! או במכללת "היי-קלאס" הרצליה! קורס מכירות יכול להתקיים גם בארגון או בעסק שלך.
נושאים חדשים בתחום המכירות - השפעה, תת מודע, שכנוע, תקשורת ושפת גוף, מו"מ!
קורס מכירות בקבוצה בת עד 15 משתתפים בלבד! קבל תשומת לב וליווי אישי מהמרצה.
שיטות הדרכה מעניינות: אנחנו משלבים תרגילים, סימולציות יישומיות, סרטונים וחוויה נהדרת!
קבוצת עבודה ושת"פים: צור קבוצת עבודה ושיתופי פעולה מקצועיים תוך כדי קורס מכירות.

מעוניין להדרי
ך סדנת מכירות בעצמך? לחץ כאן! והורד ערכת הדרכה לסדנת מכירות לשימושך.


מעוניין ללמוד מכירות בעצמך? מחברת העבודה "למכור!" מרכזת את כל הידע, הכלים והתרגולים לשימושך!
   
   לרכישת מחברת העבודה "למכור!" לחץ כאן!   
לפרטים נוספים ולרישום לקורס מכירות הבא, צור קשר עכשיו!

הצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים של קבוצת החברה:קורס מכירות
של iLEAD:


אנשי מכירות או סוכני מכירות עוסקים בתהליכי מכירה יום יומיים, אולם אחוז הסגירות במכירה נמוך בהרבה מהפוטנציאל האפשרי בתהליכי מכירה, זאת כיוון שאנשי מכירות לא תמיד צוידו בכלים המקצועיים למכירה. קורס מכירות ב -iLEAD  יעניק לאנשי מכירות שיטות מכירה וכלים ופרקטיים כבר מהשעה הראשונה ובזכות קורס המכירות שפיתחנו היקף המכירות שלך צפויים לגדול פלאים!
                     
                                               


קורס מכירות שמצליח... כמה מילים על הנושאים בקורס:
קורס מכירותiLEAD נותן את הכלים בפסיכולוגיה של הקנייה והמכירה, מיומנויות מו"מ, שימושים נכונים בשפת גוף וקריאת שפת הגוף של הלקוח, בפנייה לאנשים לפי סגנון התקשורת שלהם, טיפול בהתנגדויות מכירה וטכניקות מכירה ושכנוע יישומיות. בסופו של עניין, קורס מכירות ברמה כזו ייתן לך כלים שיאפשרו לך להגדיל משמעותית את אחוזי סגירת המכירות שלך!
כל אלו במסגרת קורס מכירות שמשלב סימולציות מכירה, תרגולים ולימוד בפועל.
 • איך למכור יותר? קבל כלים מיידים להגדלת המכירות שלך באופן מהיר ויעיל. קורס המכירות יחשוף בפניך את המודלים המצליחים ביותר במכירה ואת 6 השלבים במכירה אשר שימוש נכון בהם צפוי להגדיל את היקף המכירות שלך באופן משמעותי.
 • איך ליצור רושם ראשוני חיובי וכימיה עם הלקוח ? מהם הכלים והטיפים שיעזרו לך ליצור רושם חיובי ומעורר אמון בקרב הלקוחות שלך? כיצד תוכל לגרום ללקוח לרצות לקנות דווקא ממך? והכי מעניין – איך תיצור כימיה בתוך שניות, כך שהלקוח ירגיש שאתה בדיוק האדם שהוא חיפש ?!
 • איך לשכנע ? למד כלים מרכזיים בשכנוע ומכירה, הפסיכולוגיה של קבלת ההחלטות וסודות ההשפעה על "תת המודע" של הלקוח בתהליכי קנייה. למד טכניקות נוספות בשאילת שאלות, כוון החשיבה של הלקוח והצגת המוצר שלך כמוצר מנצח!
 • תקשורת מנצחת במכירה, שפת גוף ומיומנויות דיבור מול קהל – איך נכון להעביר את המסרים שלך? מה שפת הגוף הנכונה להשתמש בה? כיצד תוכל להשפיע על המחשבה, תחושת הביטחון והאמון של הלקוח וכמובן להשפיע על הרצון לקנות ממך? איך לעשות זאת באמצעות שימושי שפת גוף, קשר עין ושימושים הקשורים לריח?
 • טיפול בהתנגדויות. קורס מכירות ב—iLEAD יעניק לך תבניות מנצחות לטיפול בהתנגדויות מכירה. מה אומרים כשמישהו אומר לך "לא רוצה"? או "לא עכשיו"? ובמילים אחרות, נלמד אותך איך לטפל טוב יותר בהתנגדויות!
   

                                               

 

קורס מכירות מעניין .... קצת על שיטות הלימוד אצלנו:

ניסיוננו מלמד : קורס מכירות טוב יהיה קורס מכירות שמשלב מתודות ושיטות לימוד מגוונות ופרקטיות. לכן, בקורס המכירות שלנו אנו משלבים מספר כלים ללמידה אשר ישמרו על כל המשתתפים מסוקרנים ומתעניינים....
 • אנו משתמשים במצלמת וידאו במעגל סגור לתיעוד התרגולים שלך! צפייה בתרגולים ובסימולציות שלך בקורס המכירות יעזרו לך ליישם טוב יותר את החומר שנעביר ובכך להצליח יותר.
 • תרגולים בזמן אמת! קורס מכירות מקצועי חייב לשלב תרגולים. אולם בקורס המכירות שלנו לקחנו את התרגולים כמה צעדים קדימה.. אנחנו לא מעוניינים לגלות הכל מראש, אבל כבר אספר לך שבקורס המכירות שלנו אנו יוצאים לשטח ומתרגלים "על רטוב" את החומר שאנחנו מלמדים. את הניסיון והיישום תרכשו כבר בקורס!
 • סרטים, מצגות, תרגילים, הרצאות. מכירים את ההרצאות הארוכות והמשעממות שבהן מחכים שהיום יעבור ונחזור הביתה? אז כאן המצב הפוך... קורס המכירות כאן משלב קטעי וידאו מעניינים, תרגילים, מצגות ובכלל קורס מכירות שהוא חוויה מלמדת וכייפית שלא תרצה שגמר. ברוכים הבאים ל קורס מכירות המשלב חוויית הדרכה חדשה ומיוחדת!
                                                                                                          
לפרטים נוספים ולרישום לקורס מכירות הבא, צור קשר עכשיו!

קורס מכירות .... לוגיסטיקה ועלויות:
-          משך קורס המכירות 5 מפגשים בני 4 שעות כל אחד. סה"כ 20 שעות קורס מכירות.
-          אנו נפגשים בימי שלישי בין השעות 18:00-22:00 בכיתת לימוד ב"דיזינגוף סנטר" בתל אביב. במקום מוגש כיבוד קל ופינת שתייה חמה וקרה. דגש חשוב - קורס מכירות בהנחייתנו מיועד לחברות וארגונים ואיננו מיועד כרגע ללקוחות פרטיים.
-          עלות קורס המכירות אצלנו 3,800 ₪ + מע"מ למשתתף. תשלום באמצעות המחאות או מזומן. חשבונית מס כחוק תוגש במעמד התשלום.
-          קורס המכירות כולל חלוקת חוברת לימוד וסיכומים מודפסים + דיסק ובו כל הצילומים המוקלטים של המשתתף.
-          בוגרי קורס המכירות יקבלו תעודת "בוגר קורס מכירות" יוקרתית בצירוף סילבוס ופירוט המיומנויות שנרכשו.
-          דגש חשוב: כיוון שמספר המשתתפים בכל מחזור מוגבל, ואנו פותחים מחזור רק אחת לחודש, תיתכן המתנה. עמכם הסליחה, אך הרשו לי להדגיש שלקורס המכירות של iLEAD ההמתנה משתלמת.
 קורס מכירות
קורס מכירות .... האותיות הקטנות שמעניינות אותך:
 • בקורס המכירות שלנו אנו מגבילים את מספר המשתתפים ל- 15 בכל קבוצה כך שקורס המכירות יכול לאפשר לנו ללוות כל אחד מאנשי המכירות בתהליך לימודי עמוק, אישי ומבוקר. בנוסף, גיבוש הקבוצה הייחודית בקורס שלנו מאפשר גם קרקע מצוינת לשיתופי פעולה עסקיים, Net-Working וחברויות משמעותיות לאורך זמן...
 • ללקוחות קודמים של קבוצת משכוכית או -  iLEADתינתן בקורס המכירות הנוכחי הנחה בגובה 5%.
 • אנו מעבירים קורס מכירות גם בארגונים עבור קבוצות סגורות.
                                                                                
לפרטים נוספים ולרישום לקורס מכירות הבא, צור קשר עכשיו!

קורס מכירות – מאמרים והעשרה
סדנאות מכירה - כיצד תדע אם סדנאות המכירה שלך עבדוקורס מכירות – סרטונים מהקורס:


קראת מספיק ובא לך לראות שפע הרצאות בוידאו? לחץ כאן

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד


  לשירות והזמנות צלצלו
  072-2500344


צור קשר
 

לייבסיטי - בניית אתרים