לפניך שפע ידע בנושא הדרכת אנשי מכירות! אנו מזמינים אותך לקרוא בעיון, וליישם את הכלים המוצעים.

* אנו נותנים לך אישור לעשות שימוש במאמרים המצ"ב או בחלקים מהם באופן חופשי ובתנאי שיופיע בו  ציון
   המקור וקישור לעמוד הבית: www.ilead.co.il

 

שיטות מכירה
מתוך כלל שיטות מכירה שעובדות, שיטת מכירה זו היא האפקטיבית ביותר מכיוון שהיא פועלת על התת מודע של האדם. האדם מורכב ממודע ומתת מודע, כאשר רוב מהלכי המשחק בעיקר בתהליכי מכירה, קשורים לתת מודע

לחץ כאן לפרטים נוספים

פרזנטציה אפקטיבית במכירה – כללי היסוד שצריך לזכור!
"מטרתה של פרזנטציה אפקטיבית היא לגרום לאחרים להבין ולקבל את הרעיונות שלך." במאמר זה אעניק כלים להעברת פרזנטציה אפקטיבית במכירה וביישומים וכלים אשר ישפרו את מיומנויות המכירה שלך.

לחץ כאן לפרטים נוספים

חשיבה יצירתית במהלך מכירה
במהלך השנים התפתחה החשיבה המערבית וכיום רווחת תפיסה שתואמת לתפיסה של קורסי מכירה , וגורסת כי ההשראה של חשיבה יצירתית מגיעה ממקור פנימי ותלויה ביכולות שלנו. פיתוח חשיבה יצירתית משפיעה על מכירה ואיכותה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

סגנונות תקשורת במכירה
שימוש יעיל של סגנונות תקשורת במכירה הוא השימוש שיוצר את כל ההבדל. שימוש יעיל של סגנונות תקשורת במכירה הוא השימוש שמוביל למערכת יחסים המבוססת על הבנה, התאמה לאחר, הגעה ללב העניין ללא פחד ולפרקטיקה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

טיפול בהתנגדויות לקוח בעת מכירה
בעת לימוד של טיפול בהתנגדויות בעת מכירה מציגים סיטואציות המתרחשות בחיים בין לקוח למוכר- בעת שיחה טלפונית, מייל, פגישה פנים מול פנים – ומעבדים אותן תוך כדי התייחסות למורכבות תהליך המכירה וההתנגדות.

לחץ כאן לפרטים נוספים

איש מכירות מצליח
אנשי מכירות רבים יש בענפי תעשייה, מסחר והיי טק בישראל, המשותף לכל אנשי המכירות הוא 7 תכונות עיקריות, כאשר יש אנשי מכירות שמציינים שמאז ומתמיד תכונות אלו היו תכונות עיקריות באופיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

שיטות מכירה - גישה של איש מכירות
עובדה! שיטות מכירה שעובדות הן נושא הרלוונטי לכל אדם, שהרי לא משנה מה מקצועו של האדם, האדם בכל רגע נתון מוכר את עצמו, אישיותו ורצונותייו בפני האחר. אי לכך, שיטות מכירה שעובדות הוא נושא בעל חשיבות.

לחץ כאן לפרטים נוספים

עבודת צוות במכירות
עבודת צוות אפקטיבית היא כזו אשר המשימה העומדת מול העיניים גורמת להדדיות, אמון בין חברי וחברות הצוות ובנייה מסודרת של תהליכי עבודה, אופן פעולה ולוח זמנים ברור.

לחץ כאן לפרטים נוספים

מכירות וצוות
במאמר הנוכחי אדון בנושא חשוב, נושא רלוונטי אשר אנו לא נותנים עליו את הדעת, בדרך כלל. אנחנו חיים בעולם בו אנו מוקפים במוצרים, בשיווק, בפרסום ותחום המכירות הוא חלק בלתי נפרד בחיינו בכל רגע נתון.

לחץ כאן לפרטים נוספים

הדרכת אנשי מכירות
נתון מדהים- ASTD (ראשי תיבות ל"איגוד האמריקאי לפיתוח הדרכה) חקר ומצא שארגונים שהשקיעו כ- 1600 $ בהדרכת עובד/ת הראו שיפור של 24% ברווח הגולמי שלהם! (State of the industry report, ASTD, 1999).

לחץ כאן לפרטים נוספים

מה חשוב בהכשרת אנשי מכירות ובקורס מכירות ?
חשוב לדעת! שוק ההדרכות בישראל הינו נרחב, עשיר ומורכב מחברות הדרכה משובחות וממרצים מקצועיים, ועדיין חשוב שאנשי המכירות יעברו הכשרה של קורס מכירות מעולה! מהו קורס מכירות מעולה אשר יעניק את ההכשרה?

לחץ כאן לפרטים נוספים

פרזנטציה אפקטיבית במכירה
פרזנטציה אפקטיבית היא פרזנטציה אשר מצד אחד מעבירה מסר ישיר וברור ומצד שני יוצרת עניין, ריגוש וטעם של עוד. פרזנטציה אפקטיבית במכירה היא כזו שמעבירה את כל הנ"ל יחד עם הובלה ישירה ל-מכירה!

לחץ כאן לפרטים נוספים

שירות לקוחות טלפוני
מאמר זה דן במהות שירות לקוחות טוב ובהבדל שבין שירות לקוחות ל שירות לקוחות טלפוני, מהו שירות לקוחות "טוב" ועל ההצלחה העסקית המתרחשת בעקבות שירות לקוחות שהינו שירות לקוחות טוב, יעיל ונעים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

שימור לקוחות - 10 כללי ברזל!
מאמר זה מעניק ידע ונקודות למחשבה בתחום שימור לקוחות. כיום שימור לקוחות הינו קריטי מתמיד. השוק החופשי, ההפרטה וחוקי הגנת הצרכן יצרו שוק כלכלי עתיר עסקים מתחרים. אי לכך, שימור לקוחות היא פעולה מתחייבת.

לחץ כאן לפרטים נוספים

שיפור השירות וטיפול בהתנגדויות
שירות לקוחות מכבד, יעיל ומקצועי הוא כזה שבו מתקיימים ידע מקצועי, חיוך, הקשבה, וזמינות ללקוח בכל עת. אלמנטים אשר הינם משמעותיים בעיני הלקוח ואשר מהווים מצע נוח לטיפול עתיד בטיפול בהתנגדויות .

לחץ כאן לפרטים נוספים

מכירה בטלפון
מכירה בטלפון מאתגרת בעיקר כי היא המראה הויזואלי של האחר איננו נכלל בה. בעת מכירה בטלפון הקונה לא רואה את המוכר ולהיפך, עובדה הגורמת לאתגר במכירה. מכירה בטלפון או מכירה טלפונית יכולה להיות יעילה יותר.

לחץ כאן לפרטים נוספים

קורס מכירות
על מנת לקבל קורס מכירות מקיף היוצר השפעה אמיתית עלייך לבחור בחברת הדרכה שמעניקה קורס מכירות יעיל, איכותי, מקיף, קונקרטי אשר חותמו יבוא לידי ביטוי כבר מהימים הראשונים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

סדנאות מכירה - כיצד תדע אם הדרכת המכירות שלך עבדו?
בשוק סדנאות מכירה בישראל יש שפע חברות הדרכה המציעות סדנאות מכירה או הדרכות מכירה, מחד מדובר על דבר מבורך, מאידך יש בכך סכנה. מאמר זה מבקש לבדוק כיצד תדע אם סדנאות מכירה שלך או הדרכות המכירה שלך עבדו?

לחץ כאן לפרטים נוספים

הדרכת מכירות ואנשי מכירות
אנשי מכירות הם אנשים שהמכירות הם לחם חוקם. אנשי מכירות הינם בעלי כישרון לא מבוטל וניסיון אדיר. אחת מהפעולות המאתגרות והחשובות של אנשי מכירות היא שימור מכירות .

לחץ כאן לפרטים נוספים

טיפול בהתנגדויות לקוח
לימוד של טיפול בהתנגדויות הינו לימוד רחב, אקדמאי, פרקטי ומעשיר.למידת טיפול בהתנגדויות באופן מקצועי תיתן לאיש המכירות כלים למכירה טובה, מהירה ויעילה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

אנשי מכירות וקורס מכירות
אנשי מכירות צריכים להיות בעלי תכונות רבות ומגוונות. אנשי מכירות טובים הינם בעלי רגישות לאחר, אנשי מכירות הינם בעלי ראייה מערכתית, אנשי מכירות הינם בעלי יכולת הקשבה מעולה, אנשי מכירות הינם מיוחדים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

5 החוקים של שימור לקוחות מצליח
את תחום שימור הלקוחות ניתן לחלק לשניים. החלק הראשון בתחום שימור לקוחות הראשון הוא טיפול מונע. עבודה רציפה ושוטפת מבעלי העסק וחשיבה נכונה על תהליך שימור לקוחות מתמשך תמנע עזיבה עתידית. שימור לקוחות

לחץ כאן לפרטים נוספים

חשיבה יצירתית במכירה – איך לתרגל חשיבה יצירתית ?
בואו נלך מעט אחורה, כשהיינו ילדים קטנים, האם משהו היה צריך לומר לנו להתאמץ ולהפעיל חשיבה יצירתית ? מה קרה לאותה חשיבה יצירתית מופלאה? מה נדרש כדי לפתח חשיבה יצירתית?

לחץ כאן לפרטים נוספים

טיפול בהתנגדויות לקוח – כללי יסוד
אחת מהשיטות, שנמצאה כיעילה ביותר בתחום טיפול בהתנגדויות במכירה נקראת שיטת הבאפרים ((Buffers) איך שיטה זו תורמת בתחום טיפול בהתנגדויות ? איך מטפלים בהתנגדויות לקוח? מאמר זה טיפול בהתנגדויות עוסק בכלים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

קורס מכירות - דברים שצריך לדעת
גורם מפתח של קורס מכירות - פיתוח חשיבה אסטרטגית. אנשי מכירות רבים, שמגיעים להשתלם דרך קורס מכירות , לרוב הם שחקני נשמה ולעיתים קרובות פועלים לפי תחושת בטן. כיצד הדבר תורם להם ומה נדרש לקורס מכירות ?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   


  לשירות והזמנות צלצלו
  072-2500344


צור קשר
 

לייבסיטי - בניית אתרים