דף הבית >> הדרכת מכירות | סדנת מכירות >> אימון אישי לאנשי מכירות
 

אימון אישי לאנשי מכירות :

אנשי מכירות
מתמודדים עם מגוון אתגרים בתהליכי מכירה, שיווק וקידום המוצר או העסק שברשותם.

לאחר שליוונו עשרות בתי עסק בארץ ובעולם ועבדנו עם מאות אנשי מכירות מצליחים, פיתחנו תוכנית לאימון אישי במכירה שנועדה לתת לך מגוון כלים יישומיים למכירה מוצלחת.
 
תהליך אימון אישי לאנשי מכירות הוא תהליך מקצועי אשר משלב העברה של ידע יישומי  מחד ותרגולו מאידך באופן משותף עם המאמן האישי. ייחודו של תהליך אימון אישי לאנשי מכירות הוא בכך שהוא בנוי באופן אישי לצרכים של הלקוח ועבודה אישית על המיומנויות הנדרשות, וזאת להבדיל מלימוד במסגרת קורס מכירות – אשר מציע למידה בקבוצה דינאמית.
 
אימון אישי לאנשי מכירות
 
בין הנושאים בהם אנו עוסקים בתהליכי אימון אישי לאנשי מכירות:
 
 • כלים ומיומנויות למכור יותר:  מסגרת האימון האישי לאנשי מכירות יחשוף בפניך מגוון  מודלים מבין המצליחים ביותר במכירה ואת 6 השלבים במכירה אשר שימוש נכון בהם יכול להגדיל את היקף המכירות שלך באופן משמעותי.
 • מיומנויות בתקשורת אפקטיבית במכירה – כאשר אני מתחיל תהליך הצגת מוצר ומכירה אני נדרש למיומנויות תקשורת ברמה הגבוהה ביותר. מהי הדרך הטובה ביותר להציג את המוצר שלי? איך אני יכול לפנות לכל אדם בשפה המתאימה לו והמשכנעת ביותר? בחלק זה של אימון אישי לאנשי מכירות נעבוד על מיומנויות בסגנונות תקשורת, שפת גוף, שימושי סוגסטייה בהעברת מסרים ועוד. היתרון הגדול של אימון אישי לאנשי מכירות בשיעור זה הוא האימון "אחד על אחד" המאפשר שימוש פרטי במצלמת וידאו, תרגולים ויישום פרטי של המתאמן.
 • טיפול בהתנגדויות. תהליך האימון האישי לאשני מכירות יעניק לך תבניות ברורות ומשמעותיות לטיפול בהתנגדויות מכירה. מה הדרך לפנות לאדם המתנגד? מה זה אומר כשמישהו אומר "לא"? ומהן היסודות המרכזיים לכל התנגדות?
 • כלים ליצירת רושם ראשוני וכימיה מנצחת עם הלקוח. שלב זה יעניק לך שפע כלים ומיומנויות ליצירת כימיה ראשונית עם הלקוח ולהשפיע על הרושם הראשוני שתיצור. בשלב זה של אימון אישי לאנשי מכירות נלמד על השפעות בתהליכי מכירה כמו "ריח", לבוש מומלץ, מיקום הישיבה ואופי הבעת הדברים, מתן ידע וניתובו למקום הנכון עבורך.
 • איך לשכנע ? תהליכי שכנוע והשפעה מהווים בסה"כ תבנית אשר יישום שלה מאפשר שכנוע והשפעה טובים יותר. בתהליך אימון אישי לאנשי מכירות נעסוק בתבניות אלו ונתרגל אותן בהקשר של מכירה והצגת מוצרים. 
 • מיומנויות בשיווק המוצר והרעיון. במסגרת תהליך אימון אישי לאנשי מכירות אנו גם מעניקים ליווי ותכנון של תהליך השיווק של המוצר שלך, תוך שימת דגש על אלמנטים משמעותיים וחשובים בשיווקו של המוצר ומיתוגו בעולם התוכן של העסק שלך.

                                                                                                              
 
הלימוד והתרגול משלב שימוש מתודי מגוון:
 • שאלונים ותרגילי יישום המחוברים לתוכן המוצר שלך.
 • תרגול בלתי פורמאליים ושיקוף, מתן מיומנויות פרקטיות.
 • עבודה "אחד על אחד" עם המאמן לצד מתן משימות לעבודה אישית בין הפגישות.
 • חוויית הדרכה מעולה!
 • סימולציות, תרגולים המחוברים לשטח תוך שימוש בצילום וידאו במעגל סגור צפייה + ניתוח.
  
היקף המפגשים של אימון אישי לאנשי מכירות:
 
תהליך אימון אישי לאנשי מכירות בנוי באופן מדורג ושלבי ומתמשך בין 3 מפגשים ל -10 מפגשים. אורכו של כל מפגש אימון אישי לאנשי מכירות הוא כשלוש שעות אקדמאיות.
 
אנו ממליצים כי במפגש ההנחיה הראשון יקבעו המנחה והמשתתף ביחד את מספר המפגשים הנדרש על פי הצרכים וקצב ההתקדמות.
 
 
                                                                           
                                                                                                 

אימון אישי לאנשי מכירות - מאמרים להעשרה
סדנאות מכירה - כיצד תדע אם סדנאות המכירה שלך עבדואימון אישי לאנשי מכירות - סרטוני וידאו


קראת מספיק ובא לך לראות שפע הרצאות בוידאו? לחץ כאן
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב


  לשירות והזמנות צלצלו
  072-2500344


צור קשר
 

לייבסיטי - בניית אתרים